הכושר האוניברסלי

אחרי שנים של למידה ומחקר, שיחות עם קצינים בכירים בצה"ל והבנה מה הם הכלים החשובים ביותר שאיתם צריכים להתגייס חניכינו ולאחר שראינו כי אין אף מסגרת המכינה לצה"ל אשר נותנת מענה מלא להיבטים הפיזיים, מנהיגותיים ונפשיים החלטנו לפתח שיטה פורצת דרך המשלבת כושר גופני לצד מרכיבים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר כדי שחניכינו יגיעו לצה"ל מיומנים, מוכנים ובוגרים יותר. בשיטת הכושר האוניברסאלי תגיע בעל היכולות הגבוהות ביותר בין המתגייסים בצה"ל. תכיר כמעט כל תוכן מקצועי ותשלוט בשלל תחומים אשר אותם תעבור במסלולי ההכשרה מה שיקנה לך יתרון בולט על פני מתגייסים אחרים.

כושר קרבי - סימולציות

 ימי המיון של צה"ל הנם מבחנים לכל דבר ועניין, אצלנו בתכנית תגיע כשאתה מכיר ויודע מה זה אומר לעמוד במבחן, מה זה אומר לעמוד מול מגבש ואילו תרגילים תידרש לבצע. הכושר הקרבי במסלול בא לידי ביטוי בפריצת גבולות הקשורים לימי סיירות וגיבושים, אנו לא מחכים רק לסימולציות אלא מתאמנים בצורה ממוקדת גם בקבוצות כך שכשתגיע למחנות הגיבושים תהיה מספיק מיומן ומאומן
 

פיקוד ומנהיגות

 כארגון חינוכי המכשיר בני נוער להצלחה ולו עמוד שדרה ערכי אשר ראוי שיעמוד לנגד עיני כל מדריך וחניך בארגון. רוח המסלול הינה התפיסה לפיה אנו בונים את תכנית ההכנה המיוחדת. 
 

מסעות

 לדעת ללכת עם משקלים כמו הלוחמים והמבצעיים ביותר בצה"ל, אנחנו נלמד אותך ללכת עם אלונקה בצורה מקצועית ובטוחה לפי סרגל מאמצים מובנה ומדורג. מסעות הן הליכות מבצעיות אותן תלמד לבצע בצורה מיטבית יחד עם חברי הצוות שלך גם כדי להכין אותך לגיבושים בצה"ל. 
 

ניווט

 היתרון היחסי של המסלול למול כל ארגון אחר הוא תשומת הדגש הרבה על תחום הניווט. אנו מאמינים כי עולם הניווט מפגיש אותך עם עצמך. להתמודד עם דילמות בזמן אמת ותחת לחץ של משימות. להכיר ולחוש בנוח בסביבה לא מוכרת ולהיות מסוגל ללמוד חומר שמעולם לא הכרת ולהוציא אותו לפועל בשטח תוך כדי שאתה מנווט בעיר ובשטח. 
 

אתלטיקה

 תכנית כושר גופני מקיפה ומקצועית הבנויה על יסודות תורת האימון הגופני. כדי להגיע מוכן בצורה מעולה לימי המיון, כדי להרגיש בטחון עצמי ביכולות אנו בונים תשתית פיזית ברמה הגבוהה ביותר בארץ עם דגש על רוח של ספורטאים מקצועניים. תכנית האתלטיקה מלווה עם תכנית אימון מיוחדת לבית ומחייבת כדי להגיע לתוצאות פורצות גבולות. בתור ספורטאים בעצמנו אנו מאמינים שכדי לקבל החלטות טובות תחת לחץ, כדי שיהיה לנו פחות קשה בימי המיון הפיזיים אנו צריכים לבנות את עצמנו בצורה מעולה כך שגם לא נפצע.

 

קרב מגע

 עולם הקרב מגע בצה"ל מהווה גורם מרכזי בהכשרת הלוחם. גם אצלנו במסלול תחום הקרב מגע מקבל חשיבות עליונה בערכי ארגון ובתכנית האימונים. חניכי המסלול מתאמנים עד פעמיים בחודש כחלק מהתכנית הסדירה אימוני קרב מגע לרמה גבוהה ומקצועית.

 

תוכן קשור